ПЕТ тара є найбільш затребуваною на сьогоднішній день упаковкою для різних рідин. Причина цього - в низькій вартості тари, її міцності, ергономічності, малій вазі і можливості надавати тарі різні форми і колірні рішення.

Компанія Харківагросоюз пропонує широкий вибір ПЕТ тари і ПЕТ пробки власного виробництва. В процесі виробництва використовується сучасне обладнання і високоякісні, екологічно чисті матеріали. За бажанням замовника тара може бути виготовлена будь-якої ємності і дизайнерських рішень. На ПЕТ пробку може бути нанесений малюнок або логотип замовника.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції і конкурентні ціни.

Наш асортимент ПЕТ виробів включає:

Пляшки ПЕТ будь-якої, зручною для вас форми. Ідеально підійдуть виробникам мінеральної води, соків, пива та ін. Завдяки наявним в нашому розпорядженні технологіями ми здатні створити саме ту ємність, яка задовольнить найяскравіші фантазії замовника.

ПЕТ пробки з другим компонентом, який дозволяє зберігати герметичність навіть після багаторазового відкриття / закриття. Ми так само робимо пробки різних кольорів і з задоволенням нанесемо Ваш логотип на поверхню виготовленої пробки. Логотип дозволить не тільки поліпшити зовнішній вигляд виробу, але і захистить від підробки Вашу продукцію і створить високу іміджеву привабливість в очах споживача.

Наша продукція відзначена нагородами за високу якість. Ми раді бачити в Вас надійних ділових партнерів і готові співпрацювати на взаємовигідних умовах. Нижче ви можете ознайомитись з переліком нашої продукції і замовити її прямо з сайту.