Для вирощування здорового покоління сільськогосподарських тварин необхідно збалансоване харчування з урахуванням потреб в зростанні і розвитку. Компанія Харківагросоюз пропонує  купити макуху в Харкові  для індивідуальних підприємців, а також для великих сільгосппідприємств.

Якщо ви бажаєте  купити макуху, то прочитайте запропоновану інформацію і дізнайтеся все про цю живильної харчовій добавці. Ваш інтерес означає лише те, що ви хороший фахівець і дбайливий господар і вам цікаві різні види і засоби харчування, забезпечення формування стійкого імунітету у тварин. 

Макуха є продуктом пресування насіння соняшнику, при цьому залишається високим вміст жирів і поживних речовин. Технологія виробництва полягає в багаторазовому дробленні і стиску насіння. Готовий продукт може мати вигляд гранул, крупинок або пресованих пластин.

Наша компанія виробляє і реалізує макуху з соняшнику, яка випускається у вигляді пресованих пластин. Для зручності транспортування кормової макуха розфасовують в мішки по 10, 25, і 40 кг. Вологість готової продукції становить 8-10%, а вміст протеїнів - не менше 40%. Для виробництва макухи ми відбираємо якісну вихідну сировину і при оптимальних умовах переробки отримуємо харчову добавку з максимальною кількістю поживних речовин. Макуха зберігає свої характеристики протягом 3-х місяців (при дотриманні необхідних умов). Зберігати макуху потрібно в мішках (штабелями) або насипом, у добре провітрюваному приміщенні, з контролем рівня вологості.

Застосування макухи в сільському господарстві

Розвиток тварин і їх годування буде ефективним тільки в разі правильно підібраного балансу між різними видами і засобами харчування. Макуха є одним з основних і важливих компонентів раціону харчування сільськогосподарських тварин:

  • Для великої рогатої худоби: Харчова добавка дозволяє збільшити приріст поголів'я, підвищити надої.
  • Для кроликів: Приріст м'язової тканини, гарна робота шлунково-кишкового тракту.
  • Для курей, індичок: Яйця стають більш поживними, поліпшується їхній смак. Приріст м'язової тканини.
  • Для поросят: Збільшення ваги. Правильна робота шлунково-кишкового тракту.
  • Для підгодівлі в рибгосподарства: прискорюється зростання риб і збільшується середня маса риби.
  • Для звіроферм (хутрові звірі з цінним хутром): Поліпшується якість хутра.