виробництво екологічно чистого соняшникової олії

Компанія заснована 1 вересня 1998 року.

Девізом роботи компанії, з початку її заснування, став "Якість - на совість, смак - на заздрість". Колектив нашої компанії ставить перед собою мету - пропаганда здорового харчування, як запорука здоров'я української нації.

Компанія почала свою діяльність з цеху по виробництву соняшникової нерафінованої олії, яку реалізовували на розлив.

У листопаді 2002 року компанія стала асоційованим членом асоціації ЄАН УКРАЇНА.

З березня 2003 року компанія почала виробляти олію соняшникову нерафіновану під ТМ "Золотко", розфасовану в ПЕТ-пляшки по 920г.

У 2004 році введено в експлуатацію цех розливу масла в ПЕТ тару, закуплено обладнання по видуву ПЕТ - пляшки та розпочато виробництво ПЕТ кришки.

Завдяки виготовленню масла за традиційною технологією методом пресування в нашій продукції зберігається максимум корисних речовин і вітамінів. У березні 2004 року продукції нашої компанії Харківагросоюз була присвоєна золота медаль "Краща продукція-2004" за "... виготовлення високоякісної соняшникової олії торгової марки" Золотко ", яке відрізняється бездоганними смаковими якостями ..."

У 2005 році розпочато будівництво цеху рафінації та дезодорації олії.

У березні 2005 року на міжрегіональній спеціалізованій виставці «Кримське літо» отримано диплом за кращу продукцію року.

Жовтень 2005 року - фірма розширює асортимент своєї продукції і починає випуск рафінованої олії. Масло фасується в оригінальну ПЕТ-пляшку по 920г і 850г під назвою "Царське масло".

В кінці 2005 року компанія Харківагросоюз була удостоєна диплома якості на міжнародному Академічному рейтингу популярності «Золота фортуна».

У 2006 році введено в експлуатацію цех механічної обробки.

Червень 2007 року - за рахунок отриманого прибутку налаштоване власне виробництво ПЕТ-пляшки для фасування масла і пробки поліетиленової для зкупорювання пляшок. Завдяки цьому розширюється асортимент продукції - рафінована і нерафінована олія додатково фасується в ПЕТ-пляшку місткістю 0,5 л.

У липні 2007 року на обласному конкурсі якості "Краща продукція Харківщини" отримано диплом лауреата за виробництво якісної продукції - олії соняшникової рафінованої вимороженої.

У червні 2008 року на обласному конкурсі якості «Краща продукція Харківщини» отримано диплом переможця в номінації "Продовольчі товари" за виробництво якісної продукції - олії соняшникової нерафінованої вимороженої "Царська олія" і диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".

У 2009 році запуск лінії фасування макухи.

У 2010 році запуск лінії виробництва фасованого насіння ТМ "100 семок" і запуск лінії по обробці гарбузової олії.

У 2011 році переобладнання пресового цеху.

У 2013 році впровадження стандарту: ISO 9001.

У 2014 році відпрацьована технологія по рафінації-дезодорації екзотичних олій: виноградна, кукурудзяна, гірчична, соєва, рапсова та волоського горіха.

У 2014 році компанія починає експорт в інші країни.

У 2016 році компанія збільшує асортимент продукції, що випускається.

У 2017 році налагоджується випуск продукції під приват лейб замовників.

У 2018 році впровадження стандарту HACCP 22000.

У 2019 початок розробки проекту "Сафлорова масло" (Carthamus tinctorius).

В даний час підприємство виробляє високоякісне соняшникова олія нерафінована виморожена, рафінована фасована, нерафінована холодного пресування першого віджиму.