Компанія Харківагросоюз є відомим в Україні та за кордоном виробником рослинних масел торгових марок "Золотко" і "Царське масло". Діяльність компанії охоплює повний цикл - від вирощування соняшнику і його збору, до виробництва і реалізації.

Здоровий спосіб життя і правильне харчування стають все більш популярними серед населення. Звідси і попит на натуральні продукти і тенденція до мінімальної обробки. Головна умова і вимога споживача - висока якість продукції, що випускається і її відповідність всім нормам безпеки. І наша компанія робить все, щоб споживач отримував соняшникову олію найвищої якості.

Не секрет, що добра сировина є запорукою якісного кінцевого продукту. Початковою сировиною нашого рослинного масла, є соняшник, вирощений на власних площах компанії в екологічно чистих районах Харківської області.

Ніякі маркетингові ходи, рекламні кампанії і вдалі слогани не зроблять продукт корисним і смачним.

Наш секрет в іншому - ми вміємо робити гарну соняшникову олію!

Рослинна олія виробляється на заводі рослинних масел, який обладнаний кращим європейським устаткуванням. При виробництві соняшникової олії використовується тільки пресування (шнековий прес) і не використовується технологія екстрагування. Завдяки цьому і незважаючи на деякі втрати в кількості одержуваного масла, в нашому маслі відсутні домішки нафтопродуктів, які зазвичай присутні під час виробництва олії. У соняшниковій олії, отриманій за такою технологією, зберігаються всі цінні біологічно активні речовини, які були в насінні, і не утворюються шкідливі для здоров'я продукти розпаду.


ТМ Царське масло

Соняшникова олія ТМ "Царське масло" виготовляється за старовинним методом, так як її робили ще 200 років тому.

Саме Данило Бокарьов в далекому 1829 році вперше отримав соняшникову олію з насіння соняшнику. До нього масло тиснули з гірчиці, льону, коноплі, ріпаку, але з соняшнику чомусь ніхто не здогадався. Виточивши з дубового пня ємність, він пристосував до неї прижимний циліндр і зробив відведення для стоку рідини. За допомогою молотка і клинів циліндр тиснув на засипане в дубову ємність насіння. Перший же експеримент привів до успіху - Бокарев отримав кілька відер відмінного масла.

"Царське масло" виготовляється за тими ж принципами - на шнековом пресі, і виходить ароматним, екологічно чистим і зберігає всі корисні властивості.


ТМ Золотко

Масло торгової марки "Золотко" - інноваційне виробництво соняшникової олії. Для видалення різних домішок з масла застосовується спеціальне очищення, яке проводиться в цеху комплексної очистки масла із застосуванням новітньої унікальної технології, яка дозволяє отримувати соняшникову олію вищого ступеня очищення, зберігаючи при цьому всі корисні речовини і тонкий чистий смак.

Для поліпшення показників якості олії ТМ "Золотко", компанія Харківагросоюз співпрацює з провідними фахівцями медичних і фармацевтичних науково-дослідних інститутів Харкова, такими, як Харківський державний медичний університет та Державний науковий центр лікарських засобів. Ця спільна робота надала можливість створити новий унікальний виробничий комплекс, який дозволяє зберегти всі корисні елементи при обробці насіння соняшнику, що дуже корисно для здоров'я. Високі якісні показники масла "Золотко" доведені спільними і незалежними дослідженнями, проведеними медичними інститутами. Також масло ТМ "Золотко" є лауреатом всіх виставок, на яких було представлено.