ПЕТ-тара - обладнання

Хорошої якості литих ПЕТ виробів сьогодні вже недостатньо, щоб зуміти вистояти на "безмежних" ринках. Наша відповідь на загострилися вимоги щодо якості і ціни - це сімейство машин Egrotech - концепція, що відрізняється точно узгодженої модульностью, ергономічним дизайном і високоякісними компонентами машин.

Високодинамічна регулювання уприскування і високопродуктивна двоконтурна система гідравліки з акумулятором тиску (опціон) для дуже коротких циклів, а також система вимірювань ультразвуком з високою роздільною здатністю, зумовлюють модульний вузол вприскування машин Ergotech system для виготовлення прецезіонного виробів із зусиллям від 1.250 кН.

Для цього набір модулів Ergotech має численними можливостями вибору: три вузли уприскування, кожен з трьома запірними циліндрами, для кожного вузла замикання, різні геометричні форми шнека і по два розміри насосів для спеціальних завдань, а також швидкодіюче зчеплення шнека з ідентифікацією циліндрів. Вузол замикання з 5-крапковим подвійним колінчастим важелем і профілі гальмування і прискорення, оптимізовані на ЕОМ, роблять можливими потужні й одночасно високоточні руху, дбайливі по відношенню до прес-формі і майбутньому виробу. Стійкий дизайн машини з кріпильними плитами, оптимізованими за допомогою розрахунку за методом кінцевих елементів, і рухома кріпильна плита, яка спирається на станину машини, теж сприяють високій точності і рівномірної передачі зусилля. А вільно програмовані входи і виходи для встройки зовнішніх приладів роблять можливою комплектацію до повністю автоматичного технологічного комплексу.

У процесі отримання деталі необхідно витримувати температурний і часовий режим. Найбільш важливим є дотримання режиму кристалізації, при якому необхідно витримати температуру і час витримки при даній температурі. В іншому випадку можливі приховані і видимі види браку, які впливають на властивості майбутнього виробу Припустимо, коли після отримання деталі необхідно видалити сліди облоя. Це гострі тонкі залишки пластмаси, застиглі в зоні змикання і в технологічних зазорах прес-форми.

Не менш важливим етапом процесу лиття є вибір оптимального методу переробки та умов його здійснення, розробка рецептури матеріалу (приготування і підготовка до формованию - дозування, сушка, змішання з добавками і барвниками).

Процесу лиття обов'язково передує етап проектування конструкції виробу і формуючого інструмента (прес-форми), а так само відпрацьовується конструкція деталі на технологічність, враховуються властивості пластика і технологія виготовлення. Конструкція виливки повинна мати ливарні радіуси, ливарні ухили, однакову товщину стінок. Точність розмірів і шорсткість поверхні деталі більшою мірою повинні відповідати можливостям лиття. Готові деталі мають гладкі поверхні з шорсткістю від 1,25 до 0,08 мкм, точності одержуваних розмірів в межах 10-12-го квалітету точності і майже не вимагають додаткової обробки. Також для процесу лиття пет пляшки під тиском нами використовується машина фірми Arburg - одного з провідних виробників термопластавтоматів.

 


Машина Ergotech system 2,500 kH разом з найбільшими машинами Egrotech в повністю автоматичному виробничому цеху.

Литейная машина Arburg
Литейная машина Arburg


Литтєва машина Arburg