Макуха - цінний продукт для тваринництва

 купить макуху в Харькове и на Украине

 купить макуху в Харькове для корма скотаМакуха (макуха) містить білки: Білки (протеїни, поліпептиди) - високомолекулярні органічні речовини, що складаються із сполучених в ланцюжок пептидного зв'язком альфа-амінокислот. У живих організмах амінокислотний склад білків визначається генетичним кодом, при синтезі в більшості випадків використовується 20 стандартних амінокислот. Безліч їх комбінацій створюють молекули білків з великою різноманітністю властивостей. Крім того, амінокислотні залишки у складі білка часто піддаються пост трансляційним модифікаціям, які можуть виникати і до того, як білок починає виконувати свою функцію, і під час його «роботи» в клітині. Часто в живих організмах кілька молекул різних білків утворюють складні комплекси, наприклад, фотосинтетичний комплекс.

Кристали різних білків, вирощені на космічній станції «Мир» і під час польотів шатлів НАСА. Високоочищені білки при низькій температурі утворюють кристали, які використовують для вивчення просторової структури даного білка.

Функції білків в клітинах живих організмів більш різноманітні, ніж функції інших біополімерів - полісахаридів і ДНК. Так, білки-ферменти каталізують протікання біохімічних реакцій і грають важливу роль в обміні речовин. Деякі білки виконують структурну або механічну функцію, утворюючи цито скелет, що підтримує форму клітин. Також білки відіграють ключову роль в сигнальних системах клітин, при імунній відповіді і в клітинному циклі Білки - важлива частина харчування тварин і людини (основні джерела: м'ясо, птиця, риба, молоко, горіхи, бобові, зернові; у меншій мірі: овочі, фрукти , ягоди та гриби), оскільки в їх організмах не можуть синтезуватися всі необхідні амінокислоти і частина повинна надходити з білковою їжею. В процесі травлення ферменти руйнують спожиті білки до амінокислот, які використовуються для біосинтезу власних білків організму або піддаються подальшому розпаду для отримання енергії.

 


Виробництво комбінованих кормів здійснюється на спеціальних комбікормових лініях.
Вони складаються з дробарки, де відбувається роздрібнення інгредієнтів комбікорми, і змішувача, де відбувається змішування інгредієнтів. Змішувачі бувають різних типів: стрічковий, шнековий, лопастной. Найбільш сучасним з них є одновальний лопастной, для приготування високопротеїнових харчових добавок. Повнораціонні, тобто повністю забезпечують потребу тварин або птиці в поживних, мінеральних і біологічно активних речовинах і призначені для згодовування в якості єдиного раціону. Так можуть годуватися, наприклад, кури, качки, гуси, свині, кролики. Маркуються такі корми літерними індексами ПК.

Концентрати, призначені для згодовування тваринам на додаток до соковитих і грубих кормів. Таке годування використовується при вмісті в основному великої рогатої худоби різного віку і різної продуктивності, а також при утриманні свиней. Ці корми мають при маркуванні індекс КК.

 

 макуха в мешках 10 кг макуха в мешках 25 кг макуха в мешках 40 кг

Харків Агро-Союз пропонує макуху, фасованную по мшшках, вагою 10 кг, 25 кг, 40 кг.