Як усе починалося...

Історія сучасного «Шарівського виробничого комплексу» почалася зі створення невеликої фірми, що спеціалізується на виготовленні продуктів з соняшнику, та ідеї про створення принципово нового підходу до якості сировини, а, отже, і готової продукції. На сьогоднішній день компанія може сміливо пишатися випускається соняшниковою (ТМ «Золотко,« Царське Олія ») і гарбузовим маслом (ТМ« Золотко »), що завоювали довіру і любов споживачів, підтверджені численними нагородами на конкурсах якості. Виробничий комплекс оснащений передовими західними технологіями, що дозволяють постійно вдосконалювати виробничий процес. До найважливіших переваг компанії можна віднести селекцію і вирощування власних врожаїв соняшнику, а також співробітництво з визнаними лідерами галузі по всьому світу.

Новий напрямок у діяльності компанії з'явилося в 2009 році після візиту на підприємство колег з соняшникові штату США - Канзасу. Під час перебування американської делегації в Харкові була спроектована лінія по виробництву фасованої смаженої насіннячка. Глава компанії Бен Джонсон в подяку за надану гостинність і привітність поділився з підприємством секретами вирощування насіння соняшника, які будуть багаті як смаковими, так і поживними властивостями.

Як результат спільної продуктивної роботи з'явився бренд «100 сємок», основою якого є першокласне сировину. Сьогодні світ навколо нас рухається з неймовірною швидкістю, і ми разом з ним, іноді забуваючи вчасно поповнити запас поживних речовин нашого організму для його нормального функціонування. Насіння в даному випадку будуть ідеальним рішенням. Здоровий і смачний снек, зможе забезпечити Ваш організм необхідною енергією протягом дня. Ми пропонуємо нашим споживачам повну масленічную смажене насіння багату корисними для здоров'я елементами без прілого запаху.