Хорошої якості литих ПЕТ виробів сьогодні вже недостатньо щоб зуміти вистояти на "безмежних" ринках. Наша відповідь на вмсокі вимоги щодо якості та ціни - це сімейство машин Egrotech - концепція, що відрізняється точно узгодженою модульностью, ергономічним дизайном і високоякісними компонентами.

Високодинамічне регулювання уприскування і високопродуктивна двоконтурна система гідравліки з акумулятором тиску для дуже коротких циклів, а також система вимірювань ультразвуком з високою роздільною здатністю, зумовлюють модульний вузол вприскування машин Ergotech system для виготовлення прецезіонного виробів із зусиллям від 1.250 кН.

 Для цього набір модулів Ergotech має у своєму розпорядженні численні можливості вибору: три вузла вприскування, кожен з трьома запірними циліндрами для кожного вузла замикання, різні геометричні форми шнека і по два розміри насосів, а також швидкодіюче зчеплення шнека з ідентифікацією циліндрів. Вузол замикання з 5-точковим подвійним колінчатим важелем і профілі гальмування і прискорення, оптимізовані на ЕОМ, роблять можливими потужні і одночасно високоточні рухи, дбайливі по відношенню до прес-формі і майбутнього виробу. Стійкий дизайн машини з кріпильними плитами, оптимізованими за допомогою розрахунку за методом кінцевих елементів і рухома кріпильна плита, яка спирається на станину машини, теж сприяють високій точності і рівномірності передачі зусилля. А вільно програмовані входи і виходи для вбудовування зовнішніх приладів уможливлюють комплектацію до повністю автоматичного технологічного комплексу.

У процесі роботи необхідно витримувати температурний і часовий режим. Найбільш важливим є дотримання режиму кристалізації, при якому необхідно витримати температуру і час витримки при даній температурі. В іншому випадку можливі приховані і видимі види браку, які впливають на властивості майбутнього виробу. Припустимо, коли після отримання деталі необхідно видалити сліди облоя. Це гострі тонкі залишки пластмаси, застиглі в зоні змикання і в технологічних зазорах прес-форми.

Не менш важливим етапом процесу лиття є вибір оптимального методу переробки і умов його здійснення, розробка рецептури матеріалу (приготування і підготовка до формування - дозування, сушка, змішання з добавками і барвниками). Процесу лиття обов'язково передує етап проектування конструкції виробу і формуючого інструмента (прес-форми), а так само відпрацьовується конструкція деталі на технологічність, враховуються властивості пластика і технологія виготовлення. Конструкція виливки повинна мати ливарні радіуси, ливарні ухили, однакову товщину стінок. Точність розмірів і шорсткість поверхні деталі в більшій мірі повинні відповідати можливостям лиття. Готові деталі мають гладкі поверхні з шорсткістю від 1,25 до 0,08 мкм, точності одержуваних розмірів в межах 10-12-го квалітету точності і майже не вимагають додаткової обробки. Також для процесу лиття пет пляшки під тиском нами використовується машина фірми Arburg - одного з провідних виробників термопластавтоматів.