Kharkiv Agro Soyuz Offers

соняшникову олію вищого ступеню очищення, яка зберегла всі корисні речовини і тонкий чистий смак

Quality for conscience, taste for envy

demo

Sunflower oil
Full production cycle

demo

Соняшникову олію, представлену ТМ «Золотко», отримують за класичним методом, при цьому виключається застосування хімічних речовин і високих температур, згубних для "живого" масла. Пресовий віджим рослинної олії робиться з очищеного насіння соняшнику однократним пресуванням. Однократне холодне пресування дозволяє отримати соняшникову олію з показниками, які не відрізняються від тих, що знаходяться в самому насінні соняшнику. Відсутність високих температур дозволяє зберегти в первозданному вигляді вітаміни Е і F - найцінніше в рослинному маслі.

We have been in the market for more than 20 years

Чому варто купувати нашу продукцію

1. Компанія  «Харьковагросюз» є великим виробником рафінованої та нерафінованої соняшникової олії. Вироблене нами масло виготовляемо за унікальними тенологіями, що дозволяють виключити різні добавки і зберегти на 100% чисту соняшникову олію.

2. Ми використовуємо власну сировину, що вирощується в екологічно чистих районах Харківської області.

3. Ми виробляємо масло методом пресового віджимання без використання технології екстракції. В результаті, одержуване масло має високу харчову цінність і тривалий термін зберігання.

4. Ми не використовуємо екстракції, так як ця технологія має на увазі застосування хімічних розчинників, що дозволяє отримати майже 99% виходу масла і хоча це забезпечує більш високі прибутки, за рахунок низької собівартості одержуваного масла, але істотно знижує його якість.

Масло, вироблене методом пресування, має більш велику собівартість, за рахунок нижчого виходу (максимум 85% масла), але при цьому воно більш екологічно і зберігає всі корисні речовини.

5. Ви купуєте масло безпосередньо у виробника, без націнок перекупників.

Стабільна робота нашої компанії і багаторічний досвід роботи дозволяють нашій продукціі бути конкурентоспроможною і популярною серед покупців. На нашому підприємстві суворо витримуються стандарти і проводиться постійний контроль якості - це лежить в основі високої якості нашої продукції, а співпраця з провідними фахівцями медичних і фармацевтичних науково-дослідних інститутів Харкова дозволяє створювати і вдосконалювати технології виробництва високоякісної продукції.

We are in the world

Our products are well known outside Ukraine

demo

Our products

Дослідження, проведені Харківським медичним університетом, підтвердили максимальний вміст вітамінів. Повна сертифікація виробництва і внесення до Реєстру системи УкрСЕПРО не дасть Вам підстав сумніватися в якості продукції «ХАРКІВАГРОСОЮЗ». Повний цикл виробництва - від селекції і вирощування кращих сучасних сортів соняшнику до доставки товару покупцеві, збереження кращих традицій отримання соняшникової олії і впровадження у виробництво нових технологій і устаткування, дозволив отримувати масло традиційного смаку і високої якості. Саме останнім двом показниками (смак і якість) завжди відводилася головна роль, а постійно зростаючий попит на нашу продукцію лише підтверджує вищесказане.

demo

Zolotko TM

demo

Royal Oil TM

demo

Sunflower oil cake

demo

Refining-deodorization of sunflower oil